Follow my blog with Bloglovin 4bdullah Top: Ayrılacağını Duyuran Perez'e Mclaren'dan Teşekkür!

Ayrılacağını Duyuran Perez'e Mclaren'dan Teşekkür!

0 yorum

McLaren'dan ayrılacağını resmen açıklayan Sergio Perez'e, İngiliz ekibinden teşekkür geldi.

McLaren'dan Perez'e teşekkür
Henüz Meksikalı pilotun yerine geçecek isim konusunda resmi bir açıklama yapmayan McLaren, bu yıl takım adına gösterdiği çabalardan dolayı Perez'e teşekkür etti.
Takım patronu Martin Whitmarsh, "Herşeyden önce Checo'ya, bu kibar ve iyi niyetli açıklamasından dolayı ve 2013 sezonu boyunca iyi bir takım üyesi olduğu için teşekkür etmek istiyorum" dedi.
Whitmarsh, "Bu yıl geçilecek iki grand prix daha var. Takım olarak, bu son iki yarışta mümkün olan en yüksek puanları almaya odaklandık" diye konuştu.
Perez'in McLaren'da bulunduğu süre zarfında birçok dost edindiğini söyleyen Whitmarsh, "Birlikte, bir takım olarak, bizimle, özellikle de birçok taraftarının olduğu Austin'de, seneyi iki güzel sonuçla bitirmesine yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız" dedi.
Whitmarsh, "Gelecekte kendisine en iyi dileklerimizi sunuyoruz. Gelecekte daha birçok başarıya imza atacağına eminiz" ifadesini kullandı.
Whitmarsh, 2014 sürücü kadrosuyla ilgili olarak da, henüz Jenson Button dışında imzalanmış bir anlaşmanın olmadığını belirterek, duruma göre önümüzdeki günlerde bir açıklamanın yapılacağını söyledi.

Kaynak: turkiyef1.com

Yorum Gönder