Follow my blog with Bloglovin 4bdullah Top: Garanti'den Ücretsiz 3 Aylık Digiturk Play Premium Üyeliği

Garanti'den Ücretsiz 3 Aylık Digiturk Play Premium Üyeliği

0 yorum
3 ay ücretsiz Digiturk Play Premium üyeliği sizi bekliyor!
30 Kasım'a kadar İnternet veya Cep Şubesi'ne giriş yapın, 3 ay boyunca ücretsiz Digiturk Play Premium üyeliğinin tadını çıkarın.  

Kampanya Detayları


8 Kasım-30 Kasım arasında İnternet veya Cep Şubesi'ne giriş yapan müşteriler Digiturk Play Premium üyeliğini 3 ay boyunca ücretsiz kullanabileceklerdir.
Cep Şubesi'ne wap.garanti.com.tr, iPhone, Android telefon ve tablet, iPad, BlackBerry 10 ve Windows 8 telefon, tablet ve bilgisayar uygulamaları üzerinden giriş yapılabilir. Cepsubesi yazıp 3342'ye ücretsiz kısa mesaj gönderildikten sonra gelen kısa link'e tıklayarak da Cep Şubesi'ne ulaşılabilir.
Kampanya kodları, İnternet veya Cep Şubesi'ne giriş yapanlara 3 Aralık 2013'e kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 8 Aralık 2013 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.
Hediye edilen 3 ay Premium üyelikten yararlanmak için Digiturk Play sayfasını ziyaret edip "Promosyon Kodu ile Satın Al" butonuna basarak, iletilen promosyon kodunun girişi yapılmalıdır.
Üyelik sırasında kredi kartı bilgisi girilmelidir ancak ilk 3 ay boyunca ücret alınmayacaktır. Sonraki aylarda üyelik iptal edilmediği takdirde tanımlı kredi kartından aylık 5 TL ücret alınacaktır. Üyelik için herhangi bir taahhüt alınmaz, üyelik istendiği zaman Digiturk Müşteri Hizmetleri (212 473 73 73) üzerinden iptal edilebilir.
Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir ve kullanabilir.
Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamaz


Yorum Gönder