Follow my blog with Bloglovin 4bdullah Top: Turkcell fatura teknolojisini yeniledi

Turkcell fatura teknolojisini yeniledi

0 yorum
Turkcell, paket kalanı ve fatura tutarı hakkındaki bilgilendirme teknolojisini anında erişim özelliğiyle yeniledi. Turkcell açıklamasına göre, şirket, paket kalanı ve fatura tutarı hakkındaki bilgilendirme teknolojisini anında erişim özelliğiyle geliştirdi. Türkiye’de ilk kez Turkcell’liler kullanım bilgilerini 6-12 saat gecikme olmadan en güncel haliyle takip edebilecek.
Şirketin tüm bireysel faturalı tarifelerinde geçerli olan bu yenilik, faturaların kontrol altında tutulabilmesi açısından büyük önem taşıyor. Söz konusu yenilik kapsamında sunulan “Akıllı Fatura, Paket Kalan ve Fatura Kontrol” hizmetleri, faturalandırma sonrası yaşanabilecek sürprizleri engelliyor.
Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Turkcell Teknoloji Grubu Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz, müşterilerin bilgilere anında ulaşabilmesi için Turkcell teknolojisiyle fark oluşturduklarını belirterek, “Türkiye’de ilk defa Turkcell’liler fatura bilgilerine anında cepten ulaşabiliyor. Paket Kalan hizmeti ile paketlerinizde ne kadar kaldığını öğreniyor, Fatura Kontrol ile servisi ile kendi faturanızın sınırlarını kendiniz koyuyorsunuz. Akıllı Fatura özelliği ile de ‘söz dinleyen faturalar’ dönemini başlatıyoruz. Teknolojinin gücünü müşterilerimizin memnuniyetini daha da artırmak için kullanıyoruz” ifadelerini kullandı.
www.technologic.com.tr


Yorum Gönder