Follow my blog with Bloglovin 4bdullah Top: 5 dolar etiketli popüler “yapılacaklar listesi” uygulaması 24 saatliğine ücretsiz!

5 dolar etiketli popüler “yapılacaklar listesi” uygulaması 24 saatliğine ücretsiz!

0 yorum
2012 yılında App Store tarafından en iyi uygulamaların yer aldığı “Best Of” listesine seçilen ve 5 dolar fiyat etiketi bulunan iOS uygulaması Clear, 24 saatliğine ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunuluyor.


Özellikle arayüzünün canlılığı ve kolay kullanımı ile dikkat çeken yapılacaklar listesi uygulaması Clear ile, alışveriş listesinden hatırlanması istenen şeylere yönelik hızlı notlara, parti katılımcı listesinden hayata dair hedefleri içeren listelere akla gelebilecek her türlü liste oluşturulabiliyor.
Uygulamanın bizce en önemli özelliği günlük hayatta da kağıt ve kalem kullanarak çok basit bir şekilde gerçekleştirilebilen bir işlemi, rakip birçok uygulamanın yaptığı gibi zorlaştırmayarak aynı sadelikte dijital ortama taşıyabilme yeteneği. Uygulamada oluşturulan liste içerikleri önem sırasına göre renklendiriliyor. Daha öncelikli liste maddeleri daha yoğun renkle yer alıyor.
Uygulama, hem iPhone hem de iPad’lerde çalışabiliyor ve tüm listeleri iCloud’a yedekleyerek kullanıcının tüm cihazlarında en güncel hallerini saklayabiliyor. Uygulamanın Mac versiyonunda ise herhangi bir indirim bulunmuyor. 24 saat gibi kısa bir süreliğine iOS App Store’da ücretsiz olarak sunulan uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

Clear

FiYAT
Ücretsiz

BOYUT
iOS: 9,4 MB

YÜKLEMEK iÇiN
iOS Clear

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
log.com.tr


Yorum Gönder