Follow my blog with Bloglovin 4bdullah Top: Logitech'ten iOS'a Özel Oyun Kontrolörü

Logitech'ten iOS'a Özel Oyun Kontrolörü

0 yorum
Logitech, yeni oyun kontrolörü Logitech PowerShell Controller + Battery’i tanıttı. Konsol oyunları için dizayn edilen Logitech PowerShell Controller + BatteryiOS 7’yi destekleyen iPhone 5s, iPhone 5 ve 5. Nesil iPod touch’lardaki oyun oynama süresini arttırıyor.
Oyun konsolunu kullanmak için sadece uyumlu iPhone ya da iPod touch’ı kontrolörün içine yerleştirmek yeterli. Logitech Powershell Controller + Battery’nin analog off-screen tuşları, dPad (yön tuşları), arka tuşlar ve aksiyon tuşları ise iOS cihazlarda gamepad kullanma keyfi yaşanıyor.
Daha etkili bir oyun deneyimi yaşatmak için tasarlanan Logitech Powershell Controller + Battery sayesinde tüm ekranı oyunu görmek için kullanabilirsiniz. Özel tasarımıyla uzun saatler boyu oyun keyfi sunan kontrolör, cebinize ya da çantanıza kolayca sığan küçük ebatları ile en zor ve karmaşık oyunları dilediğiniz her yere götürme fırsatı sunuyor. 
iPhone ve ya iPod touch ile beraber kullanılan Logitech Powershell Controller + Battery, açma-kapama, ses, kamera, hoparlör tuşlarına, kulaklık ve şarj girişine doğrudan erişim sağlıyor.
Logitech Powershell Controller + Battery’nin 1500 mAh gücündeki pili, cihazınızın şarj kapasitesini de arttıyor. Kontrolörü, cihanızdan çıkarmadan iPhone 5s, iPhone 5 ya da 5. Nesil iPod touch cihazlarıyla beraber şarj edilebilirsiniz.
iOS 7 desteği ile çalışan oyunların çoğuna uyumluluk gösteren Logitech Powershell Controller + Battery, Bastion, Fast & Furious 6: The Game, MetalStorm Aces, Galaxy On Fire 2 HD, ve Nitro gibi oyunlarla da çalışıyor. 
Online olarak ön satışa çıkan Logitech PowerShell Controller Battery’nin, Aralık ayında, Avrupa’daki Apple Store ve diğer mağazalarda 99,99 Dolar’dan satışa sunulması bekleniyor. (shiftdelete)


Yorum Gönder