Follow my blog with Bloglovin 4bdullah Top: HTC’den yeni akıllı telefon - One M8

HTC’den yeni akıllı telefon - One M8

0 yorum

HTC, birçok ödül sahibi HTC One (M7)’yi en iyiye ulaşmak için evrimleştirdiği yeni HTC One (M8)’i tanıttı. En yeni HTC Sense 6 ile kurşun gri renginde sunulan yeni HTC One (M8), yüksek kalite tek parça metal gövdesi ve Akıllı SensörHub’ı ile ihtiyaçlarınızı öngörerek günlük aktivitelerinizi kolaylaştıran Motion Launch kontrollerini kullanıyor. Yeni DuoKamera teknolojisi yaratıcı ve profesyonel görünen fotoğraflar ve muhteşem efektler sağlarken, BoomSound ise akıllı telefonlardaki yeni ses kalite standartlarını tekrar belirliyor.

HTC’den yeni akıllı telefon One M8

5 İNÇ FULLHD EKRAN
Tasarım ve kalitede bir dönüm noktası olan yeni HTC One (M8), daha çarpıcı ancak ulaşılabilir bir görünüm için ustalıkla yeniden şekillendirilmiş gövdesi ile dikkat çekiyor. Zarif, dayanıklı ve yüksek kaliteli tek parça metal gövde 5 inç Full HD (1080p) ekranı sararken, kenarlara doğru da inceliyor. Bu da daha pürüzsüz ve doğal bir tutuş sağlayan daha yumuşak kavisler oluşturuyor.

EN YENİ ANDROID 
2.3 GHz dört çekirdekli Krait CPU’ya sahip Qualcomm Snapdragon 801 işlemci ve entegre 4G LTE’ye sahip yeni HTC One (M8), en yeni Android versiyonu olan Android 4.4 Kit Kat işletim sistemi ile destekleniyor. Yeni HTC One (M8) aynı zamanda yepyeni HTC Sense 6 ile beraber geliyor. HTC Sense 6, cihaz içerisinde geldiği gibi Google Play Store’dan güncelleme olarak indirilebiliyor.

FULLHD VİDEO KAYIT
Yeni HTC One (M8), Duo Kamera teknolojisine sahip dünyanın ilk akıllı telefonu olarak ve bu teknolojiyi yenilikçi HTC UltraPiksel modülü, ikili flaş ve 1080p FullHD video kaydı ile birleştirerek, mobil görüntülemeye başka bir boyut kazandırıyor. Geniş açılı 5MP ön kamera daha da kaliteli ‘selfie’leri kolaylıkla yakalıyor. Duo Kamera, HTC UltraPixel modülüne eklenen derinlik sensörü ile öne çıkıyor.

PİLÖMRÜ UZADI
Yeni HTC One (M8) ise pil gücünün %40 daha fazla dayanmasını sağlayarak bunu yepyeni bir seviyeye taşıyor. Tamamıyla şarj edildiğinde 14 günlük pil gücüne sahip olacak, aynı anda halen arama, mesaj ve e-posta alımına da açık olacaksınız. Manuel ya da otomatik olarak aktif hale getirilebilen bu özellik %20 güç seviyesinde 60 saat, %10 güç seviyesinde 30 saat ve %5 güç seviyesinde 15 saat ekstra bekleme süresi sunacak.

NİSAN’DA TÜRKİYE’DE
Yeni HTC One (M8) dünya çapında 230’dan fazla operatör tarafından satışa sunulacak. HTC One (M8) kurşuni gri, gümüş ve altın renk seçenekleri ile Nisan ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.

technologic.com.tr


Yorum Gönder